بعد از مشاهده این دوره قادر خواهید بود دیوایس های متصل به کلاینت ها (نود ها) را بدون محدودیت در تعداد کلاینت ها و با برد بسیار زیاد به صورت وایرلس از طریق سرور مرکزی کنترل و مانیتورینگ کنید.

با یک دوره حرفه ای و کاربردی در خدمت شما دوستان عزیز هستیم، در این پروژه از پروتکل ارتباطی مش (MESH) استفاده شده است که مزیت های بسیار زیادی را به دنبال خواهد داشت ازجمله :

  • محدودیتی در تعداد کلاینت های متصل شده به سرور مرکزی وجود نخواهد داشت
  • هر کدام از کلاینت ها متصل شده به سرور مرکزی قابلیت سرور را دارند و میتوانند برای کلاینت های دیگر به عنوان سرور باشند
  • برد و مسافت بسیار زیادی نسبت به سایر پروتکل های ارتباطی مانند ESP NOW را شاهد خواهیم بود. منظور از برد فاصله میان کلاینت ها از سرور مرکزی می باشد.
  • برنامه نویسی بهینه و قابل انعطافی را خواهیم داشت
  • اتصال نود ها و کلاینت های دیگر در آینده به راحتی و بدون وابستگی به سرور مرکزی انجام خواهد شد

با توجه به اینکه در این پروژه برای کنترل و مانیتورینگ سرور مرکزی از وب سرویس استفاده شده است به راحتی در کلیه سیستم عامل ها مانند ویندوز، سیستم عامل اندروید، سیستم عامل IOS، سیستم عامل مک و ... میتوان سرور مرکزی را کنترل و از طریق آن دیوایس های متصل شده به کلاینت ها را کنترل و مانیتور کرد.

در این دوره، ابتدا در خصوص پروتکل های ارتباطی به خصوص ارتباط مش در برد های ESP توضیحات جامعی ارائه میگردد و به صورت عملی پیاده سازی شبکه های مش آموزش داده می شود و سپس در گام بعدی پروژه اصلی با تمام جزئیات و به صورت صفر تا صد آموزش داده می شود. لازم به توضیح است ارتباط مش یکی از پر استفاده ترین پروتکل ها در پروژه های اینترنت اشیا و هوشمند سازی در سطوح تجاری و پیشرفته می باشد.

دوره آموزشی مذکور، یکی از تخصصی ترین و حرفه ای ترین دوره های منتشر شده در وبسایت می باشد و به همه دوستان و علاقه مندان به اینترنت اشیا در سطوح پیشرفته پیشنهاد می گردد.

 

پشتیبانی دوره:

دانش پذیران به صورت مادام العمر میتوانند از پشتیبانی دوره استفاده کنند و با مدرس دوره در ارتباط باشند. پشتیبانی شامل مطالب ارائه شده در دوره آموزشی و پاسخ به سوالات می باشد، به این ترتیب در حین مشاهده دوره، سوالات و ابهامات خود را می توانید از طریق پشتیبانی پیگیری نمایید. در حال حاضر پشتیبانی از طریق شماره واتساپ زیر خواهد بود

09141781457

(این دوره به همراه کلیه مستندات شامل ( شماتیک های مورد نظر و کتابخانه های مورد نظر سورس برد های ESP و سورس وب سرویس پروژه نهایی و  ... ارائه میگردد)

سرفصل های آموزشی

لینک های دانلود مجموعه

درباره استاد دوره

مجتبی شادریان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد نرم افزار از دانشگاه پیام نور تهران و کارشناسی الکترونیک از دانشگاه سراسری تبریز و مدرس زبان های برنامه نویسی تحت ویندوز، دوره های امنیت و شبکه ، اندروید، میکروکنترلرها و انواع برد های صنعتی می باشند و پروژه های مختلف در زمینه میکروکنترلر ها و بردهای صنعتی و کاربردی مثل آردینو و رزبری پای و پروژه های تخصصی تحت ویندوز را برای سازمان ها و ارگان های مختلف طراحی و عملیاتی نموده اند. به مدت 10 سال به صورت حرفه ای در زمینه برنامه نویسی اندروید و میکروکنترلرها، فعالیت داشته اند و علاقه زیادی به ارتباط بین سیستم عامل های مختلف و اینترنت اشیا دارند.

نظرات

دوره‌های مرتبط

پکیج آموزشی جامع و تخصصی ماژول های LoRa

4.2
<p dir="RTL" style="text-align:justify"><span style="font-size:11pt"><span style="font-size:14.0pt">با یکی از کاربردی ترین و جذاب ترین دوره ...
398,000 348,000 تومان

مجموعه آموزشی کنترل لوازم توسط اینترنت و فرامین صوتی

4.5
<p>در این مجموعه آموزشی جامع و پروژه محور، کنترل لوازم منزل توسط اینترنت از هر نقطه ای از جهان به صورت گام به گام و با تمام جزئیات آموزش داده شده است، لازم به توضیح است هزینه قطعات مورد نیاز ...
148,000 112,000 تومان

مجموعه آموزشی کنترل لوازم توسط پیامک و تماس به همراه پروژه دزدگیر پیشرفته

4.7
<p>با مشاهده این دوره قادر خواهید بود لوازم پیرامونتان را با ارسال یک پیامک و یا حتی یک تماس ساده از هر نقطه ای کنترل کنید.</p> <p><br /> در این مجموعه آموزشی جامع و پروژه ...
176,000 تومان

مجموعه جامع و پیشرفته کنترل لوازم توسط ارتباطات رادیویی با ماژول NRF24L01+

4.9
<p>در این مجموعه آموزشی توسط ارتباطات رادیویی و با بهره گیری از ماژول کاربردی و محبوب +NRF24L01 قادر خواهید بود لوازم پیرامون خود را به صورت کامل کنترل کرده و انواع فرستنده و گیرنده های شبکه ...
178,000 تومان